biuro tłumaczeń

Au Pair Service  

Biuro TłumaczeńDo każdego zlecenia jakie nam zostaje powierzone podchodzimy indywidualnie. Każdy nasz Klient jest dla nas tak samo ważny, dzięki czemu nasza praca jest nie tylko efektywna, ale i efektowna.

TłumaczeniaWykonane prace przekazujemy zgodnie z życzeniem klienta mailem, faksem, pocztą, serwisem kurierskim. W obrębie Ustki oferujemy bezpłatne dostarczenie tłumaczenia.

Au Pair ServicePrawa i obowiązki Au-Pair reguluje umowa. Opieka nad dziećmi i pomoc w domu to maksymalnie 30 h pracy tygodniowo. Jeden dzień w tygodniu jest wolny.

KontaktSerdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.

AU-PAIR czyli opieka nad dziećmi i pomoc w domu, w zamian za nieodpłatny pobyt i naukę języka za granicą oraz kieszonkowe, jest programem od wielu lat praktykowanym w krajach Unii Europejskiej.

Wymagania:
wiek 18-25 lat,
podstawowa, kontaktowa znajomość języka niemieckiego.

Osoba wyjeżdżająca zawiera umowę z rodziną gospodarzy oraz otrzymuje wizę Au-pair w Ambasadzie lub Konsulacie RFN.

Obowiązki:
Prawa i obowiązki Au-Pair reguluje umowa. Opieka nad dziećmi i pomoc w domu to maksymalnie 30 h pracy tygodniowo. Jeden dzień w tygodniu jest wolny.

Prawa:
Au-Pair objęta jest na miejscu ubezpieczeniem zdrowotnym i zameldowana u rodziny gospodarzy. Koszty z tym związane ponosi rodzina gospodarzy, Au-Pair ma zapewniony czas na kurs językowy. Kursy odbywają się z reguły 1-2 razy w tygodniu w miejscowych szkołach. Rodzina gospodarzy pokrywa koszty i zapewnia Au-pair bezpłatny dojazd do miejsca odbywania kursu. Przy pobycie rocznym przysługuje czterotygodniowy urlop, zakwaterowanie i wyżywienie jest bezpłatne, zagwarantowane przez rodzinę gospodarzy, wysokość kieszonkowego jest regulowana i zagwarantowana w umowie Au-pair. Z reguły wynosi ona ok. 205 EUR miesięcznie przy 30 godzinnym czasie pracy tygodniowo.

Au-pair oznacza wspólne życie i pracę, integrację z rodziną, zaangażowanie się w różne jej zajęcia, ale również dopasowanie się do przyzwyczajeń rodziny gospodarzy. Chociaż nauka języka odbywa się na kursach, to jednak największy nacisk kładzie się na poznawanie języka w kontaktach z rodziną i środowiskiem.

Formalności:
Prosimy o przesłanie krótkiego życiorysu w języku niemieckim, który zawiera nie tylko dane dotyczące wykształcenia i dotychczasowej działalności, lecz także informacje o zainteresowaniach, hobby i doświadczeniu w kontaktach z dziećmi oraz 3 zdjęć kandydatki/kandydata formatu pocztówkowego.

Partnerzy:   księgowość Wrocław  | darmowe ogłoszenia  | badanie psychologiczne kierowców  | noclegi w polsce

Zadowolony Klient to nie tylko satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, to także prawdopodobieństwo pozyskanie nowych Klientów z polecenia. Staramy się dołożyć wszelkich starań by nasi Klienci nie tylko byli zadowoleni z naszych usług tłumaczenia, ale by nie wstydzili się nas przed osobami, którym nas polecili.

tłumaczenia angielskiego
Copyright © 2009 BASTA Tłumaczenia